O nas

Rosnące wymagania

Fin Time powstało w 2018 w odpowiedzi na rosnące wymagania klientów, którzy potrzebują więcej niż tylko informacji o wysokości podatku do zapłaty i chcą mieć na co dzień kontakt ze swoim księgowym, by na bieżąco konsultować z nim decyzje  biznesowe, transakcje, zawierane umowy.

Wsparcie od początku

Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie od początku założenia spółki z o.o. czy też działalności gospodarczej poprzez szeroki wachlarz pomocy przy jej założeniu, rejestracji w KRS, rejestracji do VAT czy też ZUS, poprzez pomoc przy zatrudnianiu pracowników czy wystawianiu pierwszych faktur sprzedaży. Doradzamy i analizujemy podpisywane umowy, kompleksowo obsługujemy kadry i płace, doradzając najbardziej optymalne rozwiązania.

Za fakturami zawsze jest człowiek

Biuro Rachunkowe FinTime jest kameralnym biurem księgowym. Zależy nam na budowaniu długofalowej relacji z klientem, obustronnego zaufania i szacunku.

profesjonalny i wielojęzyczny zespół

Każda osoba z naszego zespołu ma ukończone studia kierunkowe ze specjalnością w finansach, rachunkowości, zarządzaniu i audycie. Co roku uczestniczymy w szkoleniach Stowarzyszenia księgowych w Polsce.

Obsługujemy klientów w następujących językach: polskim, angielskim, hiszpańskim, niemieckim i francuskim.

Obsługujemy spółki z branż:

  • Developerskiej

  • Ubezpieczeniowej

  • Budowlanej

  • Developerskiej

  • Doradczej

  • Hotelarskiej

  • Projektowej

  • NGO – stowarzyszenia i fundacje

Jolanta Korzeb

Prezes zarządu

Ukończyłam Wydział Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim, ze specjalnością Finanse i Rachunkowość. Na University of Mannheim, w Niemczech zrobiłam specjalizację z Finansów i Księgowości.

Ponadto, przeszłam zaawansowane szkolenia i kursy z zakresu prowadzenia usług księgowych, kadr i płac, doradcy podatkowegoc.in.: w KPMG, Polskiej Akademii Rachunkowości, Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Obecnie jestem w trakcie egzaminów na biegłego rewidenta.

Doświadczenie zawodowe:

lata 1997 – 2001

Pricewaterhous Coopers Frankfurt, Niemcy, Dział fuzji i przejęć

Hypovereinsbank, Monachium, Niemcy – doradztwo biznesowe, restrukturyzacja procesów, udział w projekcie fuzji banków

Deutschebank, Mannhaim – Dział Bankowości korporacyjnej – ocena zdolności kredytowej

VMP St. Gallen, St. Gallen Szwajcaria – doradztwo strategiczne

2001 – 2007 oraz 2011 – 2013

KPMG Audyt Polska sp. z o.o. Manager w dziale General Audit. Byłam odpowiedzialna za projekty badania sprawozdań finansowych spółek w szczególności z branży developerskiej, budowlanej, produkcyjnej, hotelarskiej.

2007 –  2010

Ambasada RP w Buenos Aires, Argentyna – główna księgowa

Od 2013 własna działalność gospodarcza – usługowe prowadzenia księgowości dla fundacji i stowarzyszeń NGO

Od 2014 właściciel i członek zarządu Biura Rachunkowego Asentar Sp. z o.o. odpowiedzialna za prowadzenie ksiąg dla spółek z branży hotelarskiej, doradczej, gastronomicznej i developerskiej

Od 2018 – właściciel i Prezes Zarządu Fin Time Sp. z o.o.

Renata Bucior

Główna księgowa

Ukończyłam ekonomie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim (KUL). Następnie zrobiłam studia podyplomowe z rachunkowości na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w międzynarodowych korporacjach oraz biurach rachunkowych jako specjalista ds. księgowych, kard i płac oraz kierownik ds. rachunkowości zarządczej.

Paulo Monje

Starszy księgowy

Urodziłem się w Argentynie. Ukończyłem studia na Uniwersytecie Belgrano, uzyskując w 2009 roku tytuł biegłego rewidenta (Contador Publico libro nr 67 folio 221-40.022).

Praktykę księgową zacząłem jeszcze na studiach w biurze Ratto-Villares i wspólnicy. Po studiach, pracując w biurze rachunkowym Auren, zdobyłem specjalność podatkową. Pracowałem w korporacji Jumbo Retail S.A., która prowadzi działalność w Ameryce Południowej. Przed przyjazdem do Polski byłem kierownikiem departamentu do spraw podatkowych w firmie Leon Laniado i Wspólnicy. Aktualnie pracuję w Biurze Rachunkowym Fin Time jako Starszy Ksiegowy.

Katarzyna Zdrzenicka

Asystentka zarządu

Ukończyłam studia filologiczne w Poznaniu i przez wiele lat zajmowałam się tłumaczeniami z języka francuskiego i hiszpańskiego. Od ponad dwudziestu lat działam w organizacjach pozarządowych, w których do moich obowiązków należy zajmowanie się sprawami biurowymi i rachunkowymi, które dają mi dużo satysfakcji.